Meist

Ajalugu: 
OÜ Soodnegarderoob on Eesti kapitalil loodud ettevõte, mis kasvas välja ühest suuremast mööblitootmis ettevõttest 2009 aastal. Tänaseks oleme kasvanud ja muutunud arvestatavaks tegijaks oma valdkonnas. Meie misjooniks on pakkuda kliendile kvaliteetset toodet taskukohase hinnaga. Meie töötajad omavad antud alal pikaajalist töökogemust.
Alustasime ajal, mil Eesti majandus oli madalseisus ning paljud ettevõtted lõpetasid tegevuse. Tänu meie toodete soodsale hinnale, heale kvaliteedile ja kliendisõbralikkusele oleme tänaseks laienenud ja edu saavutanud. Oleme sisustanud paljude klientide kortereid, eramuid ja mitmeid äripindu.

Meie peamiseks tegevusalaks on liugustega kappide ja liuguste projekteerimine, valmistamine ja paigaldamine.
Läheneme igale kliendile personaalselt, kuulame ära kõik ettepaneku, soovid ning seejärel leiame just temale sobiva garderoobi või liuguste lahenduse.

Valmistame ka muud eritellimusmööblit. Kontorilaudu, raamaturiiuleid, arhiivi riiuleid, tv-kappe, sektsioonkappe, diivanilaudu ja erimõõdulisi kappe ning kummuteid. Meie fotogaleriist leiate erinevaid fotosid, meie tehtud töödest, mis võivad teile abiks olla.

Küsige julgesti, leiame teile alati parima lahenduse!!!

Oma tegutsemise ajajooksul oleme aidanud sisustada paljude inimeste kodusid huvitava ja isikupäraste lahendustega.
2011 Avasime oma esimese müügisalongi Tallinna Mööblimajas. Et oma kliente veelgi paremini teenindada, avasime 2013 uue salogi ka Mustamäe Kadaka tee 70C Keskuses.
Meie tooted on jõudnud nüüd ka Saaremaale ja Hiiumaale.
Oleme müünud oma liuguksi ka Soome ja Rootsi, Saksa ja Shveitsi klientidele.
2017 aastal paigaldasime Põhja-Rootsis asuvasse suusakuurortisse 40 liugustega kappi.
2018 aastal tegime mitmeid projekte Soome kortermajadesse.
Uuendame ja täiendame pidevalt oma materjalide valikut. Ka käesoleval aastal täienes meie materjalide valik mitme erineva uue melamiinplaadi ja klaasiga.
Valikusse lisandusid ka kõrgläikelise pinnaga kaetud melamiinplaadid, millest valmistame nii tavalisi hingedeluksi, kui liuguksi.

Meie tooted:

Meie põhi toodanguks on:

– Liuguksed, 
– Garderoobi sisustus, 
– Liugustega kapid.

Valminud mööblile teostame ka paigalduse ja anname garantii 2 aastaks.
Erandiks on liuguksed, mille siinidele ja rullikutele anname 10 aastase garantii.

Lisaks mööblile tegelema ka aknakattete müügi ja paigaldusega. Valikus on rulood, ribakardinad, püstlamellkardinad ja roomakardinad

Külastage meie lehekülge ka:

http://www.sisustusweb.ee/company/SOODNEGARDEROOB/4898/ ja
http://www.inkodu.ee/index.php?est/1571/firmad/SOODNEGARDEROOB%20O%C3%9C

Missioon

Täname teid usalduse eest, et olete valinud meid omale koostööpartneriks.
Iga koostöö ja partnerlussuhe tugineb usaldusel, kokkulepetest kinnipidamisel ja aususel.

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset toodet ja soodsat hinda.

Soodsamat hinda saame pakkuda tänu hästi läbimõeldud ja organiseeritud juhtimisele, majandamisele, mille oleme saavutanud tänu kulude minimaliseerimisega. Valmistame oma tooted kõik ise, ega kasuta allhankeid.

Soodnegarderoob tuleb oma klientidele vastu ja pakub ka kodukonsultatsiooni. Edastage meile oma soovid, kas e-kirja teel või helistate ning meie tuleme teile külla, nõustame, võtame vajalikud mõõdud, teeme eskiisjoonise ja koostame teile hinnapakkumise. Kodukonsultatsioon maksab Tallinnas 25 Eur. Mujal eestis hind kokkuleppel

Külastage kindlasti ka meie salonge.

Lugupidamisega

Soodnegarderoob OÜ Juhatus

Tel: 53836700 Andrus Ulpus