Firmast

Head kliendid!
Täname, et külastate meie kodulehekülge. Aga veel parem, külastage ka meie müügiesindust, mis asub Kadaka Keskuses (endine Key Kaubamaja) aadressil Kadaka tee 70c III korrusel. Oleme avatud tööpäeviti 10.30 – 18.30.
Pakume asjalikku mööbli alast konsultatsiooni ja koostame hinnapakkumise.
Kohapeal lai valik materjale. Tule ja ütle julgesti oma soov, meie leiame lahenduse.

Soodnegarderoob OÜ´s on parim hinna ja kvaliteedi suhe!
Kasutame tuntud tootjate nagu Eggeri ja Kronospani valmistatud melamiin plaate. Pakume vastupidavaid alumiinium raamiga liuguksi, mille rullikud on väga vastupidavad ja kauakestvad.
Meie motoks on lihtsus ja vastupidavus. Tahame klientidele pakkuda lihtsaid ja vastupidavaid, ent soodsaid lahendusi. Pakume teile täislahenduse, alates mõõtmisest, kuni paigalduseni.
Meil on ka oma transport ja paigaldusbrigaad, tänu millele saame pakkuda soodsamat paigaldushinda.

Te saate just teie korterisse või majja loodud lahenduse, kus kogu ruum saab maksimaalselt ära kasutatud. Lisaks pakume toote garantiiaja lõppedes ka järelhooldust ja remonti, kui teil seda tarvis läheb.

TULE VÕTA HINNAPAKKUMINE!
Hinnapakkumis saate küsida ja tellimusi vormistada, järgmistel meili aadressidel:
kadaka@soodnegarderoob.ee – Anne, Tel. 52 74 009
tiina@soodnegarderoob.ee – Tiina, Tel. 56 466 602
andrus@soodnegarderoob.ee – Andrus, Tel. 53 836 700

Meie müügiesindus Tallinnas
Kadaka tee 70c (Kadaka keskus), asume III. korrusel.
Avatud: Esmaspäevast – Reedeni 10.30 – 18.30 

Hea klient!

Püüame olla teile igati abiks, sobiva garderoobi või liuguste lahenduse leidmiseks. Hinnapakkumise saamiseks või tellimuse vormistamiseks, pöörduge meie müügikonsultantide poole, kes on lahked ja abivalmid teid aitama. Esialgu piisab, kui võtate algsed mõõdud ise müügiesindusse kaasa või saadate meilile. Peale tellimuse kinnitamist mõõdame kõik objektid nii kui nii täpselt lasermõõdikuga üle, et tagada toote täpne sobivus asukohaga.

OÜ Soodnegarderoob on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 13 aastat tagasi. Meie töötajad omavad antud valdkonnas pikaajalist kogemust.

Meie peamiseks tegevusalaks on liugustega kappide ja liuguste projekteerimine, valmistamine ja paigaldamine.
Meie pakume täislahendusi – ideest teostuseni. Kui mõned teised samas valdkonnas tegutsevad firmad on sageli vahendajad, siis kogu teenindusprotsess käib ainult läbi meie. Kuna meil on oma tootmine siis kõik tellimused valmivad meie kogenud meistrite käe all, meil on ka oma transpordi ja paigaldusmeeskond. Tänu sellele suudame pakkuda paremat hinda ja olla paindlikud.

Valmistame ka muud eritellimusmööblit. Meie fotogaleriist leiate erinevaid fotosid, meie tehtud töödest, mis võivad teile abiks olla ja ideid anda.
Läbi aastate oleme pidevalt täiustanud oma materjali valikut.

Kui Teil endil aga pole oskusi või võimalusi mõõte võtta ja puudub igasugune ettekujutus garderoobi planeerimisest, siis sellest pole midagi.
Tellige meilt teenus, nimega´´ Kodukonsultatsioon ´´. Selle teenuse hind Tallinnas on 50 Eur. See sisaldab meistri kodukülastust, täpsete mõõtude võtmist, garderoobi planeerimist (koostöös kliendiga), täpsete arvutijooniste tegemist ja hinnapakkumist.

Teostame töid üle Eesti ja oleme teinud tellimusi ka Soome, Rootsi ja Sveitsi.

Küsige julgesti, leiame teile alati parima lahenduse.

Oma tegutsemise ajajooksul oleme aidanud sisustada paljude inimeste kodusid huvitava ja isikupäraste lahendustega.

Tule tutvu näidistoodetega Tallinnas Kadaka tee 70c müügiesinduses.

Lisaks pakume projektimüüki ja koostööd suurtellijatele kinnisvaraarendajatele, sisekujundajatele, ehitusfirmadele.

Tellides tooteid Eesti tootjalt, toetad Eesti majandust!