Liuguksed

Valmistame liuguksi vastavalt kliendi soovile ja mõõtudele. Liuguste raamid tehakse kvaliteetsest alumiiniumist, mis annavad ustele piisavalt jäikust.Saadaval on 5 tüüpi raame. Kitsamad odavamad raamid võimaldavad teha kuni 1,2 m laiuseid ja 2,75 m kõrguseid liuguksi. Laiad tugevad raamid võimaldavad teha koguni 1,5 m laiuseid ja 2,9 m kõrguseid liuguksi.
Kõik liuguksed liiguvad väga pehmelt, vaikselt ja sujuvalt. Lisadena on võimalik liugustele paigaldada vaikselt sulgumise süsteemi, mis pidurdab hoomaha ja tõmbab ukse vaikselt kinni.

Raami toone on põhivalikus kuus ( valge, helepruun, tumepruun, kuldne, hõbedane, teras,). Kuid eritööna on võimalik usteraame värvidaka RAL värvikoodi alusel just teile meelepärast tooni.

Liuguste sisu materjalideks võivad olla peeglid, melamiinplaadid, värvitud klaasid, bambusplaadid, fotoklaasid jms.

Peegleid on saadaval 3 tooni. Melamiin plaate  üle 30 erinevat puitimitatsiooni, lisaks ühevärvilisi plaate. Värvitud klaase on põhivalikus 5 tooni. Eritööna on saadaval kõiki RAL toonid. Lisaks mattklaas ja opaalklaas.Liuguksed paigaldatakse kahe juhtsiini vahele.Siinid ja rullikud on vastupidavad ja pikaealised.

Eritööna on võimalik teha ka kaldlae alla liuguksi, nn äralõigatud üla servaga.Liuguksi saate kujundada vastavalt oma maitsele ja äranägemisele.

Võite kokku sobitada erinevaid materjale. Näiteks melamiin ustele teha vahele toon klaasi ribad, valmistada uks erivärvi klaasidest jne. Juhul kui meie toote valikus puudub teile meeldib materjal, aga teil endal on see olemas, siis tooge see meile, vaatame üle ja kui on võimalik, teeme sellest uksed. Laske oma fantaasial lennata….