Tellimine

Tellimine:
Hea klient! Külasta meie müügiseindust, või saada e-kiri oma soovidest. Koostame Teile hinnapakkumise. Kui meie poolt tehtud hinnapakkumine on teile sobiv ja kõik materjalidega seonduv läbi räägitud ja paika pandud, on järgmiseks sammuks tellimuse kinnitamine.
Seejärel tuleb teil tasuda 50% ettemaks firma arveldusarvele. Peale ülekande laekumist lepitakse kokku mõõtmise aeg, sest kui tellite meie poolse paigalduse, võtab meister kõik vajalikud mõõdud kohapeal.
Teise poole summa tasumine toimub paigalduspäeval või kauba üleandmisel (juhul kui tellija ei soovi paigaldust).

Tarneaeg: 
Tarneaeg, meie tavaliste liuguste ja kappide puhul on 6-8 nädalat. Suuremahulistema tööde puhul või ainulaadsete materjalide puhul ( väikese koguse tellimise tõttu ei saada tootja partiid) võib tarneaeg ulatuda 8-10 nädalani. Sellisel juhul teavitame oma kliente alati ette.Kõige lihtsamate liuguste  puhul aga on võimalik toode saada kätte 2-3 nädalaga. (  juhul kui te ei telli paigaldust) Tarneajast kinnipidamine ja kliendi õigeaegne teavitamine on meie ettevõtte üheks missiooniks.
Meie peame oma lubadusi!!!

Garantii:
Garantii kõikidele toodetele on 2 aastat. Liuguste rullikutele ja siinidele 5 aastat ( nende tegelik eluiga on aga kaugelt üle 10 aasta)
Probleemide ilmnemisel võtke kohe meiega ühendust, meister tuleb 3 -6 tööpäeva jooksul ning kõrvaldab puuduse.
* Garantii ei laiene liuguste alarullikute siinist välja tulemisele, kui see on tekkinud kappi ülekoormates. (kapis olevad esemes suruvad liugustele peale, või on neist välja ulatuvad osad alasiini peal.


Lugupidamisega,
Soodnegarderoob OÜ
Juhataja
Andrus Ulpus